Филтри -

Камиони NISSAN од Белгија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Белгија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон NISSAN
12
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3760 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009-07-27 Километража 259110 км Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила NISSAN ATLEON DEPANNEUR / AFSCHUIFPLATEAU / ABSCHLEPPER / PORTA COCHE
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-06-06 Километража 133771 км Сила
Белгија, Overpelt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување NISSAN NT400
15
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2017-11 Километража 29235 км Сила 131 кс
Белгија, Roeselare
камион кипер NISSAN ATLEON 150.21
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8140 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-08 Километража 98728 км Сила 210 кс
Белгија, Willebroek
камион со рамна платформа NISSAN L50 / 2, 1993
14
Контактирајте го продавачот
аукција 700 €
Камион со рамна платформа
Година 1993 Километража 475466 км Сила
Белгија, Sint-Niklaas
камион фургон NISSAN CABSTAR 35.13 BAKWAGEN / CLOSED BOX - 3.5 TONS - EURO 4
10
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2010-07-09 Километража 214000 км Сила 130 кс
Белгија, Overpelt
камион фургон NISSAN Atleon 56.15
10
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 24.42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03 Километража 326567 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
камион кипер NISSAN T135 / 7500kgs ***131000km***
10
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1997-01-01 Километража 131000 км Сила 136 кс
Белгија, Ooigem
камион фургон NISSAN Atleon
4
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 3600 кг Евро Euro 4
Година 2008-05-23 Километража 102000 км Сила 135 kW
Белгија, Hulshout
камион за транспорт на возила NISSAN ATLEON ATLEON 210 **CARTRANSPORTER**
16
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001-04-17 Километража 122 км Сила 205 кс
Белгија, Kessel
камион фургон NISSAN Atleon 80.14
16
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 433000 км Сила 140 кс
Белгија, Moorslede
камион фургон NISSAN M90E1
10
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 17.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995-05 Километража 117427 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
камион фургон NISSAN ATLEON 56.15 4X2
16
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2590 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-05-06 Километража 54746 км Сила 150 кс
Белгија, Willebroek
камион кипер NISSAN ECO 160/90 R
13
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3630 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-08-11 Километража 176693 км Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се