Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Шпанија

Резултати од пребарување: 234 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

234 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 11/2014 Километража 591626 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
63.800 €
Камион кипер
Година 2005-04-28 Километража 308000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
43.800 €
Изотермален камион
Година 11/2007 Километража 193000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Камион кипер
Година 2006-12-12 Километража 522000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 11500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 407408 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7940 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 311111 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 11500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 407408 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 357554 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 8.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 634743 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 8.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 634743 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 480000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 440930 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2005 Километража 590000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 260000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 430000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2015 Километража 340000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 10/2012 Километража 300000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 200000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.82 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 270000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5860 кг Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 250000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
камион фургон Mercedes-Benz 1832. 21 Palets. Furgon paquetero камион фургон Mercedes-Benz 1832. 21 Palets. Furgon paquetero
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06 Километража 355000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година Километража 435604 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5090 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 362000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Километража Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9340 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 314000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 234 огласа
Прикажи
Претплати се