Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 1459 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1459 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023-09 Километража Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 14380 кг Евро Euro 6
Година 2018-09 Километража 677500 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³
Година 2022-04 Километража 80370 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Зафатнина 12850 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-05 Километража 480781 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 7640 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13000 л
Година 2016-03 Километража 852931 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 865237 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 7440 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12700 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-10 Километража 1254972 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 717040 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 13090 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-09 Километража 1229199 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Камион-шасија
Година 1970-04 Километража 320000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1992 Километража 484000 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 336371 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 3.76 м³
Година 2018-03 Километража Сила
Германија, Königs Wusterhausen
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1998 Километража 459185 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 268090 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13395 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01 Километража 443832 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
103.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11.66 м³
Година 2021-06 Километража 27465 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 6
Година 2021-06 Километража 27465 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11930 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-11 Километража 310000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 11930 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-11 Километража 310000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-07 Километража 273564 км Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
68.600 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 470821 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09 Километража 568409 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06 Километража 380000 км Сила
Германија, Großbeeren
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1459 огласа
Прикажи
Претплати се