Почетна » Камиони » Камиони MITSUBISHIDAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони MITSUBISHI од Обединетото Кралство

Камиони MITSUBISHI од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MITSUBISHI од Обединетото Кралство: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија MITSUBISHI CANTER 7C15 34 4X2 7.5TON SINGLE CAB TIPPER
9
11.330 € GBP USD 9.950 GBP ≈ 12.220 US$
Камион-шасија
Година 2014 Километража 24444 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
камион со рамна платформа MITSUBISHI FUSO 7C15 43 4X2 7.5TON AUTO DROPSIDE TRAFFIC MANAGEMENT VEHICLE
11
7.399 € GBP USD 6.500 GBP ≈ 7.980 US$
Камион со рамна платформа
Година 2013 Километража 141337 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион фургон MITSUBISHI
1
преговара
Камион фургон
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Madley
камион фургон MITSUBISHI Canter Truck Stillage
1
преговара
Камион фургон
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Madley
камион фургон MITSUBISHI Fuso Canter 7C15 Box Van
60
7.911 € GBP USD 6.950 GBP ≈ 8.532 US$
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион-ладилник MITSUBISHI FUSO 7C15
11
преговара
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража Сила 150 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион фургон MITSUBISHI Fuso Canter 7C15 Box Van
55
7.911 € GBP USD 6.950 GBP ≈ 8.532 US$
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter
6
5.976 € GBP USD 5.250 GBP ≈ 6.445 US$
Камион со рамна платформа
Година 2011-04-11 Километража Сила
Обединето Кралство
камион кипер MITSUBISHI Fuso Canter 7C15
10
преговара
Камион кипер
Година 2010 Километража 240000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter 7C15 Day Cab Dropside
50
5.635 € GBP USD 4.950 GBP ≈ 6.077 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион кипер MITSUBISHI CANTER 7C15
14
аукција аукција
Камион кипер
Година 2015 Километража 148680 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник MITSUBISHI Fuso Canter 7C15
60
7.342 € GBP USD 6.450 GBP ≈ 7.918 US$
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион фургон MITSUBISHI Fuso
13
преговара
Камион фургон
Година 2008 Километража 244918 км Сила
Обединето Кралство, Newry
камион кипер MITSUBISHI Canter 7C14
89
3.358 € GBP USD 2.950 GBP ≈ 3.622 US$
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион-ладилник MITSUBISHI Canter 75C15
9
преговара
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 104700 км Сила 150 кс
Обединето Кралство, Armagh
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се