Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Бугарија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

37 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L
2
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-06-03 Километража 1118000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
13.040 € BGN 25.500 BGN
Изотермален камион
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-01 Километража 304000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.230 € BGN 20.000 BGN
Камион со церада
Носивост 18600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 1170000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7650 кг Евро Euro 3 Зафатнина 47.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-03-01 Километража 401000 км Сила
Бугарија, RUSE
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 4141 K камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 4141 K камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 4141 K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Марка на каросерија Meiller
Година 05/2006 Километража 950000 км Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
14.827,69 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1780 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 159000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
34.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 29710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 113.62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-18 Километража 760000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 26000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража 1056000 км Сила
Бугарија, Стара Загора
Контактирајте го продавачот
27.560 € BGN 53.900 BGN
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2001 Километража 458641 км Сила
Бугарија, Карлово
Контактирајте го продавачот
20.400,86 €
Камион со рамна платформа
Носивост 18000 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 382000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
25.513,86 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 45.63 м³
Година 2006 Километража 671000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
20.963,29 €
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 603000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
19.889,56 €
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 738000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
30.626,85 €
Камион со рамна платформа
Носивост 25000 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 562000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
45.505,68 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³
Година 2008 Километража 816000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 593000 км Сила
Бугарија, Koprinka
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 450551 км Сила
Бугарија, Бусманци
Контактирајте го продавачот
18.920 € BGN 37.000 BGN
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 354000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
6.903 € BGN 13.500 BGN
Камион фургон
Носивост 3800 кг
Година 1998 Километража 360000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 455000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Марка на каросерија Schmitz Cargobull
Година 2016 Километража 250000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
16.870 € BGN 33.000 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 219000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
10.170 € BGN 19.900 BGN
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 42.01 м³
Година 2007 Километража 809000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4.5 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Модел Super
Година 11/2006 Километража 430896 км Сила
Бугарија, Самоков
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 26000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/1988 Километража 60000 км Сила
Бугарија, Бургас
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се