Филтри -

Камиони MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 418 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

418 огласа: Камиони MAN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9495 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 542911 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.270 € HUF 17.500.000 HUF
Камион со церада
Година 2012 Километража 660444 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.750 € HUF 4.250.000 HUF
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2005 Километража 510911 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
32.890 € HUF 13.000.000 HUF
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 676940 км Сила
Унгарија, Kakucs
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2013 Километража 234000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.850 € HUF 11.800.000 HUF
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2015 Километража 214700 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 328000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
91.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 392000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
80.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 328000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 15840 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 737000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.540 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 206982 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
100.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража 177000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 12/2001 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража 443000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
90.500 €
Камион кипер
Година 2003 Километража 151000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2007 Километража 490000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2013 Километража 585000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 12.36 м³
Година 2012 Километража 389947 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Километража 6306 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 7250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7.7 м³
Година 2017 Километража 58900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9180 кг
Година 2010 Километража 1171643 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
57.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13300 кг
Година 2013 Километража 342000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 06/2013 Километража 279000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7350 кг Евро Euro 4 Зафатнина 7.81 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01 Километража 172550 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 418 огласа
Прикажи