Филтри -

Камиони MAN од Хрватска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони MAN од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 1961 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-08-18 Километража 680000 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 523000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14580 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 770423 км Сила
Хрватска, Islam Latinski
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 942000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Хрватска, Kaštel Novi
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 16.75 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01 Километража 1102315 км Сила
Хрватска, Čakovec
камион со церада MAN TGA 26.410 камион со церада MAN TGA 26.410
2
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 456300 км Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07 Километража 620000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07 Километража 620000 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 205352 км Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 46.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2017 Километража 523700 км Сила
Хрватска, Hrvatski Leskovac
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12130 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2016 Километража 481200 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 6
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
воен камион MAN 630.2 воен камион MAN 630.2 воен камион MAN 630.2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 1962 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се