Филтри -

Камиони MAN од Германија

Резултати од пребарување: 1151 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1151 огласа: Камиони MAN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 42500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1414000 км Сила
Германија, Korschenbroich
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 2440 кг Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 333655 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 13.33 м³
Година 2019-05 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
92.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19510 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.07 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Carnehl
Година 2019-02 Километража 275833 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19040 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.07 м³ Марка на каросерија Carnehl
Година 2019-06 Километража 185000 км Сила
Германија, Bovenden
камион фургон MAN TGL 12.250 BL CH камион фургон MAN TGL 12.250 BL CH
2
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7434 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 54832 км Сила
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 103.64 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2020-10 Километража 24361 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Контактирајте го продавачот
33.201 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-06 Километража 640970 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
16.540 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 327000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-08 Километража 318200 км Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
49.550 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-09-21 Километража 481138 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2460 кг Евро Euro 4
Година 2009-03 Километража 147000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Километража 404310 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
58.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7345 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-04 Километража 303445 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8720 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9.33 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller
Година 2014-03 Километража 526673 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2500 кг Евро Euro 3
Година 2003-03 Километража 515445 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9850 кг Евро Euro 5
Година 2010-03 Километража 171330 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
34.391 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 14.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-08 Километража 421707 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Euromix MTP Модел EMK-3
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 736646 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 4.47 м³
Година 2022 Километража Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 318741 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.68 м³
Година 2015-09 Километража 320000 км Сила
Германија, Lübesse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 243000 км Сила
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 2007-05 Километража 351637 км Сила
Германија, Fließem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1151 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се