Филтри -

Камиони Isuzu од Италија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони Isuzu од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2003 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион-ладилник
Носивост 4190 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 140746 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1850 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-11 Километража 171000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2008 Километража 18853 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2000 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 2500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 10 км Сила
Италија, Padoa
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион кипер
Носивост 1880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 113000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се