Филтри -

Камиони IVECO од Турција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони IVECO од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер IVECO нови камион кипер IVECO нови камион кипер IVECO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Турција, Karatay / KONYA
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2022 Километража 3032 км Сила
Турција, İstanbul
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Камион кипер
Носивост 6475 кг Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 2020 Километража 19000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Турција
камион за шлепување IVECO Recovery Truck - Trakker 410.T45 8x4 камион за шлепување IVECO Recovery Truck - Trakker 410.T45 8x4
2
Контактирајте го продавачот
210.000 US$ EUR ≈ 193.300 €
Камион за шлепување
Носивост 32000 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 8909 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Турција
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се