Филтри -

Камиони IVECO од Србија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони IVECO од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8280 кг
Година 2006-12 Километража 126197 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 26265 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Србија, НС
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Србија, Чачак
Контактирајте го продавачот
13.600 €
Камион кипер
Носивост 18500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 5090 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 139832 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2012-12 Километража 338132 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5335 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-11 Километража 203675 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
9.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 850000 км Сила
Србија, НС
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-04 Километража 335932 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2020 Километража 47300 км Сила
Србија, Kragujevac
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се