Филтри -

Камиони IVECO од Романија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

42 огласа: Камиони IVECO од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 87000 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 76969 км Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2830 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 178000 км Сила
Романија, Desești
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Година 1988 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2007 Километража 460000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион кипер
Година 2004 Километража 470000 км Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
60.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 431714 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1210 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 450000 км Сила
Романија, Pitești
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 65000 км Сила
Романија, Pantelimon
Контактирајте го продавачот
27.251 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 517800 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 22.11 м³
Година 2018 Километража 263321 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија VS-Mont
Година 2022 Километража 400 км Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6320 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2006 Километража 434000 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
камион кипер IVECO Trakker 450 камион кипер IVECO Trakker 450 камион кипер IVECO Trakker 450
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 2008 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 29010 кг Зафатнина 12.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 535351 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 5800 кг
Година 2000-06-01 Километража 559016 км Сила
Романија, Timisoara
Контактирајте го продавачот
47.280 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 10 км Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се