Филтри -

Камиони IVECO од Франција

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

79 огласа: Камиони IVECO од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа IVECO 180E28
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 10/1998 Километража 678000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 10/2002 Километража 15810 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 196661 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2010 Километража 350000 км Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
аукција 4.691 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 40882 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2004 Километража 575000 км Сила
Франција, ESTILLAC
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 13110 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2008 Километража 386225 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15550 кг Евро Euro 4
Година 01/2011 Километража 291231 км Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 245000 км Сила
Франција, Genas
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7590 кг Евро Euro 6 Зафатнина 262 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 206000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2006 Километража 625300 км Сила
Франција, RAMBURES
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 122435 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2019 Километража 145000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 50000 км Сила
Франција, Fessenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 11/2014 Километража 51121 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 06/2014 Километража 107201 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 245000 км Сила
Франција, Charvieu-Chavagneux
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 116414 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12280 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 130374 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 370972 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 2
Година 2001 Километража 485000 км Сила
Франција, Fessenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2014 Километража 638775 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
аукција 2.562 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2000 Километража 120306 км Сила
Франција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се