Филтри -

Камиони IVECO од Данска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони IVECO од Данска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 377000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 18900 кг
Година 2014-11 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 4455 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 249000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 2880 кг Евро Euro 6
Година 2018-03 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.755 € DKK 20.500 DKK
Камион за транспорт на возила
Носивост 1000 кг
Година 2006-04 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 8.399 € DKK 62.500 DKK
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 153490 км Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
0,13 € DKK 1 DKK
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 265000 км Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион-ладилник
Носивост 8350 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 477000 км Сила
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
0,13 € DKK 1 DKK
Камион фургон
Година 2007 Километража Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 265000 км Сила
Данска, Galten
Контактирајте го продавачот
аукција 7.492 € DKK 55.750 DKK
Камион со церада
Носивост 10200 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 239000 км Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2012 Километража 115000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија IVECO EUROCARGO 120E28 / F4AE3681 - 280 HP - EURO 5 камион-шасија IVECO EUROCARGO 120E28 / F4AE3681 - 280 HP - EURO 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 179000 км Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 159000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија IVECO 6AS1000 TO (PART NR 504273353) камион-шасија IVECO 6AS1000 TO (PART NR 504273353)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2008 Километража Сила
Данска, Tappernøje
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се