Филтри -

Камиони IVECO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

115 огласа: Камиони IVECO од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7520 кг Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 346000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 6190 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 670208 км Сила
Чехија, Kladno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 4905 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 658163 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3615 кг Евро Euro 5
Година 2013-02 Километража 368000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.128 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4600 кг
Година 2016 Километража 473156 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
36.128 €
Камион фургон
Носивост 7400 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 438136 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
40.383 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7000 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 317401 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
36.128 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 541414 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
10.596 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1429165 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
15.277 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6900 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1230719 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
16.128 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 913952 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
36.128 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6728 м³
Година 10/2016 Километража 428136 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
46.766 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 399396 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
12.306 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 8800 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 520000 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
11.021 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7750 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2012 Километража 875547 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
5.064 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 3270 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2012 Километража 1045316 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
13.851 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 14780 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2002 Километража 473498 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
40.383 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7050 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2018 Километража 317401 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
12.723 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2014 Километража 534917 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
35.560 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6728 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 240000 км Сила
Чехија, Poděbrady
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3020 кг Евро Euro 4 Зафатнина 26 м³
Година 2009 Километража 615000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2009-06 Километража 510993 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
17.148,55 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2010 Километража 332472 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17300 кг Евро Euro 3 Зафатнина 15.07 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 583064 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
25.840 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9900 кг Евро Euro 6
Година 07/2015 Километража 732287 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се