Камиони ISUZU од Шпанија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони ISUZU од Шпанија: 43 огласа
аукција преговара
Камион-цистерна
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
преговара
Камион со рамна платформа
Година Километража 66000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 10.800 ≈ US$ 12.609
Камион со рамна платформа
Година 2006 Километража 180000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 17.500 ≈ US$ 20.431
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина V=30.14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 97000 км Сила 190 кс
Шпанија, Barcelona
аукција преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција преговара
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Омилени : 0 Споредба : 0