Камиони ISUZU од Јапонија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони ISUZU од Јапонија: 13 огласа
US$ 39.500 ≈ € 33.833
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година Километража 250 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 26.450 ≈ € 22.655
Камион кипер
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
US$ 24.600 ≈ € 21.071
Камион кипер
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 39.500 ≈ € 33.833
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 2014 Километража 430 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 39.000 ≈ € 33.405
Камион за шлепување
Година 1988 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 15.000 ≈ € 12.848
Камион фургон
Носивост 14000 кг
Година 2005-12 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 30.000 ≈ € 25.696
Камион кипер
Носивост 9600 кг
Година 2000-03 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 17.000 ≈ € 14.561
Камион кипер
Носивост 3750 кг
Година 1994-04 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 13.500 ≈ € 11.563
Камион кипер
Носивост 2000 кг Зафатнина V=15.69 м³
Година 2006-09 Километража 93745 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 12.000 ≈ € 10.278
Камион фургон
Година 2001-01 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 12.000 ≈ € 10.278
Камион фургон
Носивост 2400 кг
Година 2006-11 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 11.300 ≈ € 9.679
Камион фургон
Носивост 12200 кг
Година 2006-03 Километража 814256 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 8.000 ≈ € 6.852
Камион кипер
Година Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
Омилени : 0 Споредба : 0