Камиони ISUZU од Јапонија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони ISUZU од Јапонија: 12 огласа
US$ 7.866 ≈ € 6.985
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 314000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 16.169 ≈ € 14.358
Камион со рамна платформа
Година 1994-09 Километража 354000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
US$ 23.431 ≈ € 20.807
Камион кипер
Носивост 8500 кг
Година 1995-10 Километража 890000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 15.928 ≈ € 14.144
Камион рол кипер
Година 2002-03 Километража 586000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 8.500 ≈ € 7.548
Камион фургон
Зафатнина V=51.5 м³
Година 2004-03 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 11.000 ≈ € 9.768
Камион-ладилник
Носивост 2850 кг
Година 2001-08 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 18.000 ≈ € 15.984
Камион кипер
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 17.248 ≈ € 15.317
Камион кипер
Година 2005-09 Километража 102000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 15.347 ≈ € 13.628
Камион кипер
Година 1994-07 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 16.208 ≈ € 14.393
Камион со рамна платформа
Година 1997-03 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 8.899 ≈ € 7.902
Камион фургон
Година 2006-07 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 13.894 ≈ € 12.338
Камион кипер
Година 2008-06 Километража 267500 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Омилени : 0 Споредба : 0