Филтри -

Камиони Howo од Кина

Резултати од пребарување: 497 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

497 огласа: Камиони Howo од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.410 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.570 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 18800 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.630 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.900 US$ EUR ≈ 12.790 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2022 Километража 8790 км Сила
Кина, 合肥市
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.570 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 1198 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.100 US$ EUR ≈ 16.660 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 14999 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.410 €
Камион кипер
Носивост 50000 кг
Година 2022 Километража 2000 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
камион кипер Howo 371HP 375HP камион кипер Howo 371HP 375HP камион кипер Howo 371HP 375HP
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион кипер
Носивост 60000 кг
Година 2015 Километража 28550 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.620 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.230 €
Камион-контејнер
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17.47 м³
Година 2023 Километража 100 км Сила
Кина, 合肥市
Контактирајте го продавачот
15.200 US$ EUR ≈ 13.990 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³
Година 2022 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.110 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.380 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.730 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 34.96 м³ Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.540 €
Камион кипер
Носивост 15570 кг Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.730 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.350 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија хидраулично
Година 2022 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
13.900 US$ EUR ≈ 12.790 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија хидраулично
Година 2020 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.650 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2019 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија хидраулично
Година 2022 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.030 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 2000 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.030 €
Камион кипер
Носивост 50000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1078 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 497 огласа
Прикажи
Претплати се