Филтри -

Камиони DAF од Романија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи

20 огласа: Камиони DAF од Романија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
47.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
2007
585130 км
Сила 429 кс (315 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 30600 кг Зафатнина 18 м³ Оскина конфигурација 8x4 Суспензија со пружина Начин на истовар задна
Романија, Joița
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
2003
169999 км
Сила 170 кс (125 kW) Начин на истовар тространо
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
75.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на гас
2015
750000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 11500 кг Зафатнина 23000 л Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пневматски/пневматски
Романија, Ploiești
Контактирајте го продавачот
166.900 €
Камион платформа
2023
Оскина конфигурација 6x2
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион кипер
2006
Сила 429 кс (315 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4 Начин на истовар задна
Романија, BISTRITA NASAUD
Контактирајте го продавачот
камион фургон DAF Piese din dezmembrare camion DAF LF 45.180 камион фургон DAF Piese din dezmembrare camion DAF LF 45.180 камион фургон DAF Piese din dezmembrare camion DAF LF 45.180
3
цена на барање
Камион фургон
Сила 180 кс (132 kW)
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
камион за превоз на дрва DAF 510 + приколка за превоз на дрва камион за превоз на дрва DAF 510 + приколка за превоз на дрва
2
41.000 €
Камион за превоз на дрва
2011
516000 км
Носивост 35000 кг Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Романија, Lăpuș
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2008
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 26500 кг Оскина конфигурација 6x2
Романија, Ciceu-Mihăiești Bața
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
2012
1216134 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на зрна
2009
691937 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Зафатнина 28 м³
Романија, Tătaru
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион платформа
2018
11000 км
Сила 214 кс (157 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Романија, Târgu Secuiesc
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
2011
980000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 16000 кг
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
2011
1275067 км
Евро Euro 5 Гориво дизел
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
5.450 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
2012
951026 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Романија, Turda
Контактирајте го продавачот
207.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
2022
2 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 33000 кг Оскина конфигурација 6x4
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
212.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
2023
2 км
Сила 530 кс (390 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 33000 кг Оскина конфигурација 6x4
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
181.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2023
2 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 27000 кг
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион кипер
2005
273000 км
Сила 380 кс (279 kW) Зафатнина 21 м³
Романија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Гориво дизел
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
2003
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи