Филтри -

Камиони DAF од Норвешка

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони DAF од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 43.980 € NOK 509.400 NOK
Камион со рамна платформа
Носивост 7510 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 208298 км Сила
Норвешка, Bærums Verk
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9125 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 255000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9125 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 255000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-10 Километража 305000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 5065 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12 Километража 705000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Камион фургон
Носивост 18225 кг Евро Euro 6 Зафатнина 64.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 470000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.600 €
Камион за шлепување
Носивост 4885 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 375000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Камион за шлепување
Носивост 1995 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 275000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-12 Километража 175000 км Сила
Норвешка, Porsgrunn
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.300 €
Камион фургон
Носивост 8325 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 410000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 25.900 € NOK 300.000 NOK
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7350 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 157040 км Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Камион-ладилник
Носивост 1785 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 186000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Камион фургон
Носивост 9175 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 550000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се