Филтри -

Камиони DAF од Литванија

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

38 огласа: Камиони DAF од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2018 Километража Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2018 Километража Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 05/2000 Километража 670000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 10/2007 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 05/2013 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 08/2007 Километража 476493 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2011 Километража 586000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 5350 кг Евро Euro 5
Година 06/2009 Километража 565000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 5350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6693 м³
Година 06/2009 Километража 565000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 576000 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција 36.400 €
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2006 Километража 747587 км Сила
Литванија, Klaipėda
камион кипер DAF 1300 turbo камион кипер DAF 1300 turbo камион кипер DAF 1300 turbo
3
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/1991 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
камион-ладилник DAF 1900,1700,2700 за делови камион-ладилник DAF 1900,1700,2700 за делови камион-ладилник DAF 1900,1700,2700 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 08/1991 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 11/2006 Километража Сила
Литванија, Taurage
камион-шасија DAF 45.160 за делови камион-шасија DAF 45.160 за делови камион-шасија DAF 45.160 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 1990 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион кипер
Носивост 28620 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9240 кг Евро Euro 2
Година 03/1997 Километража 673477 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2014 Километража 850100 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.600 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 12/2014 Километража 850100 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2017 Километража Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2017 Километража 856214 км Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1722157 км Сила
Литванија, Dievogala
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се