Филтри -

Камиони AVIA DAEWOO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони AVIA DAEWOO од Чешка Република: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 663779 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада AVIA DAEWOO 75-EL камион со церада AVIA DAEWOO 75-EL
2
Контактирајте го продавачот
2.925 € CZK 74.000 CZK
Камион со церада
Година 1997 Километража 300000 км Сила 85 kW
Чехија, Černilov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.200 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-03 Километража 413828 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 428512 км Сила 152 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 428512 км Сила 152 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се