Камиони за транспорт на гориво RENAULT, дизел

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони за транспорт на гориво RENAULT

: 26 огласа
€ 5.000 USD ≈ US$ 5.625
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-02-07 Километража 214104 км Сила
Белгија, Kessel
Носивост 16520 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2007 Километража 386342 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.687
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1990 Километража 383989 км Сила
Португалија, Fátima
€ 12.700 USD ≈ US$ 14.287
Носивост 11460 кг Евро Euro 1 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Magyar
Година 09/1994 Километража 407000 км Сила 226 кс
Франција, SAINT MAUR
Носивост 11160 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=13200 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 04/2010 Километража 262000 км Сила 260 кс
Франција, Bourron Marlotte
Евро Euro 2 Зафатнина V=13000 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/1996 Километража 591475 км Сила
Франција, LIMAY
Носивост 15880 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18700 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2011 Километража 220360 км Сила 380 кс
Франција, Bourron Marlotte
Носивост 16280 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 263522 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
Евро Euro 2 Зафатнина V=13500 л Суспензија пружина/пружина
Година 07/1997 Километража 671800 км Сила
Франција, LIMAY
€ 25.130 PLN USD PLN 107.500 ≈ US$ 28.266
Зафатнина V=13 м³
Година 2010 Километража 302400 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Носивост 13540 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-04 Километража 51900 км Сила 380 кс
Франција, Rennes CEDEX 9
€ 10.800 USD ≈ US$ 12.150
Носивост 9150 кг Евро Euro 1 Зафатнина V=11240 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995-05 Километража 83200 км Сила 210 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
€ 56.600 USD ≈ US$ 63.675
Носивост 15700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19050 л
Година 12/2010 Километража 410000 км Сила 460 кс
Полска, BODZENTYN
€ 13.750 USD ≈ US$ 15.469
Носивост 12669 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=14.42 л Суспензија пружина/пружина
Година 1999-11-15 Километража 807000 км Сила 340 кс
Холандија, EDE GLD
€ 17.750 USD ≈ US$ 19.969
Евро Euro 3 Зафатнина V=18.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-06-02 Километража 450000 км Сила 320 кс
Белгија, GENK
Омилени : 0 Споредба : 0