Камиони за транспорт на гориво RENAULT Euro 3

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони за транспорт на гориво RENAULT: 13 огласа
€ 14.500 ≈ US$ 16.379
Евро Euro 3 Зафатнина V=13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-10 Километража 379356 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
€ 16.850 ≈ US$ 19.034
Евро Euro 3 Зафатнина V=13 м³
Година 2006-09 Километража 247025 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 18.000 ≈ US$ 20.333
Носивост 19860 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12 Километража 370350 км Сила 435 кс
Холандија, Hoogerheide
€ 13.500 ≈ US$ 15.250
Евро Euro 3 Зафатнина V=13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-11 Километража 406791 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
€ 16.500 ≈ US$ 18.638
Евро Euro 3 Зафатнина V=18.404 м³
Година 2004-10 Километража Сила 220 кс
Белгија, Wingene
€ 17.750 ≈ US$ 20.050
Евро Euro 3 Зафатнина V=18.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-06 Километража 450000 км Сила 320 кс
Белгија, GENK
€ 14.000 ≈ US$ 15.814
Носивост 11800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-08 Километража 607180 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
€ 12.750 ≈ US$ 14.402
Носивост 11880 кг Евро Euro 3
Година 2003-05 Километража 416627 км Сила 270 кс
Белгија, Hooglede-Gits
€ 11.200 ≈ US$ 12.652
Носивост 9555 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=12.1 м³
Година 2003-05 Километража 387752 км Сила 210 кс
Холандија, Veghel
€ 13.000 ≈ US$ 14.685
Носивост 11410 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=13.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-01 Километража 413150 км Сила 300 кс
Холандија, Hoogerheide
€ 10.750 ≈ US$ 12.143
Носивост 11540 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002-11 Километража 423000 км Сила 270 кс
Холандија, EDE GLD
€ 17.950 ≈ US$ 20.276
Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 287760 км Сила 270 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
€ 12.350 ≈ US$ 13.951
Носивост 10680 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002-03 Километража 326316 км Сила 311 кс
Белгија, Handzame
Омилени : 0 Споредба : 0