Филтри -

Камиони со церада Volvo од Шпанија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони со церада Volvo од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 10040 кг Евро Euro 3
Година 2004-06 Километража 973940 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 817000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2004 Километража 224000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2006 Километража 456700 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2009 Километража 198000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2007 Километража 294000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2007 Километража 553210 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2006 Километража 560000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2006 Километража 645000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.23 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08-05 Километража 477500 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9150 кг Евро Euro 5
Година Километража 777000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 10/2010 Километража 619662 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 8592 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 900000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 10/2010 Километража 619662 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-06-20 Километража 552838 км Сила
Шпанија, Huércal de Almería (Almería)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се