Филтри -

Камиони со церада SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони со церада SCANIA од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998-06-16 Километража 700000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-11-24 Километража 157500 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2009 Километража 406000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2015 Километража 429950 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 405500 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 247097 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража 325000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2007 Километража 960000 км Сила
Шпанија, Paiporta
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58 м³
Година 2009-05 Километража 698524 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 578757 км Сила
Шпанија, Sevilla
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се