Филтри -

Камиони со церада SCANIA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада SCANIA од Чешка Република: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада SCANIA R420 LB6x2 flatbed
34
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1073000 км Сила 309 kW
Чехија, Třebechovice pod Orebem
камион со церада SCANIA G 440 EEV automat retarder + Vako 2013 + приколка со церада
20
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 53.8 м³
Година 2013 Километража 705000 км Сила 441 кс
Чехија, Nové Strašecí
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада SCANIA G 440
20
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 53.8 м³
Година 2013 Километража 705000 км Сила 441 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион со церада SCANIA G440 + приколка со церада
17
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 750735 км Сила 441 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион со церада SCANIA G440, UNIVERSAL PRITSCHE PLANE, PLATTFORM,BDF + приколка со церада
16
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 108.05 м³
Година 2013 Километража 750735 км Сила 441 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион со церада SCANIA G440 + приколка со церада
17
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 114.17 м³
Година 2013 Километража 750735 км Сила 441 кс
Чехија, Velké Meziříčí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се