Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Шпанија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Шпанија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 08/2007 Километража 215067 км Сила
Шпанија, Tarambana - El Ejido
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2008 Километража 500000 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража 554000 км Сила 460 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2013 Километража 298000 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2012 Километража 276718 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Година 03/2011 Километража 314506 км Сила
Шпанија, Tarambana - El Ejido
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4005 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 742000 км Сила 230 кс
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Зафатнина 52.08 м³
Година 2004 Километража 1234000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2002 Километража 1276000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 08/2007 Километража 215067 км Сила
Шпанија, Tarambana - El Ejido
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 1223
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2004 Километража 353296 км Сила 230 кс
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 11/2015 Километража 253419 км Сила 180 кс
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 5860 кг Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 250000 км Сила 240 кс
Шпанија, Esquivias (Toledo)
камион со церада MERCEDES-BENZ 3080 камион со церада MERCEDES-BENZ 3080
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2014 Километража 441200 км Сила 230 кс
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се