Филтри -

Камиони со церада MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони со церада MAN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 591000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 740000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.080 € HUF 3.747.000 HUF
Година 05/2007 Километража 924340 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
17.090 € HUF 6.350.000 HUF
Година 2012 Километража 518540 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
8.544 € HUF 3.175.000 HUF
Година 2002 Километража 851320 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 560290 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.266 € HUF 2.700.000 HUF
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража 968482 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Зафатнина 25.33 м³
Година 2020 Километража 171400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 970000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 252000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 853000 км Сила
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг
Година 2006 Километража 700000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 988735 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.400 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 363000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Носивост 14990 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 407000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Носивост 9125 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2014 Километража 41240 км Сила
Унгарија, Dunavarsány
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Година 2015-02 Километража 376192 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
58.400 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 694000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 970000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Година 09/2013 Километража 224000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 319598 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 381560 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 280000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се