Филтри -

Камиони со церада MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со церада MAN од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 42.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 652208 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2017 Километража 418000 км Сила
Белгија, AVIN
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион со церада MAN TGA 18.430
1
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 37.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 1199750 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2001 Километража 246900 км Сила
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 239776 км Сила
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се