Филтри -

Камиони со церада IVECO од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада IVECO од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада IVECO ML75E21/P E6_c
6
Контактирајте го продавачот
32.250 € Без ДДВ
Носивост 2430 кг Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 107839 км Сила 207 кс
Украина
камион со церада IVECO ML140E28P E6
17
Контактирајте го продавачот
48.770 € Без ДДВ
Носивост 7130 кг Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-04 Километража 79000 км Сила 279 кс
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада IVECO ML140E28P
6
Контактирајте го продавачот
48.170 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 121000 км Сила 279 кс
Украина
камион со церада IVECO ML140E28P
25
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-04 Километража 131000 км Сила 279 кс
Украина, М.київ
камион со церада IVECO ML140E28P
6
Контактирајте го продавачот
48.770 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-05 Километража 60000 км Сила 279 кс
Украина
камион со церада IVECO Eurocargo 75E160
35
Контактирајте го продавачот
23.200 €
Евро Euro 6 Зафатнина 58.96 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 166000 км Сила
Украина, Новоселицкий р-н, с. Магала
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се