Филтри -

Камиони со церада IVECO од Хрватска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада IVECO од Хрватска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада IVECO 65C15
12
9.800 € Без ДДВ
Носивост 3250 кг Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010-09 Километража 313000 км Сила 150 кс
Хрватска, Zagreb
камион со церада IVECO 65C15
12
9.800 € Без ДДВ
Носивост 3250 кг Зафатнина 18.48 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010-09 Километража 313000 км Сила 150 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада IVECO 120E25
15
16.000 € Без ДДВ
Носивост 5400 кг Зафатнина 43.75 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05 Километража 543000 км Сила 252 кс
Хрватска, Zagreb
камион со церада IVECO EuroCargo ML80E, Voll Luftfederung + приколка со церада
7
3.000 € Без ДДВ
Носивост 2150 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 250000 км Сила 152 kW
Хрватска, Nedelišće
камион со церада IVECO Eurocargo ML75E15, neue plane, lbw, analog taho
15
2.000 € Без ДДВ
Носивост 2840 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 1419100 км Сила 110 kW
Хрватска, Nedelišće
камион со церада IVECO Eurocargo 75E17, neue plane
18
3.500 € Без ДДВ
Носивост 3320 кг Евро Euro 3
Година 2007-03 Километража 400780 км Сила 125 kW
Хрватска, Nedelišće
камион со церада IVECO AS260S48 Y/PS + приколка завеса
7
10.500 € Без ДДВ
Носивост 14350 кг Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-08 Километража 800000 км Сила 481 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се