Филтри -

Камиони со церада GOUPIL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада GOUPIL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада GOUPIL G3-2L
12
13.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 895 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се