Филтри -

Камиони со церада DAF од Шпанија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони со церада DAF од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19440 кг Евро Euro 5
Година 2011-07-28 Километража 770000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7256 кг Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 738000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Година 2009-01-21 Километража 366000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 45.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2010 Километража 800000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 9140 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2016 Километража 381245 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5765 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 426000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Носивост 13760 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6 м³
Година 2016-06 Километража 642397 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2016 Километража 412261 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
75.800 € Без ДДВ
Носивост 20080 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³
Година 2018-08 Километража 498734 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 13514 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59 м³
Година 2017-03 Километража 665709 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 13514 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59 м³
Година 2017-03 Километража 665709 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се