Филтри -

Камиони со церада DAF од Полска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони со церада DAF од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.080 € PLN 69.500 PLN
Носивост 5290 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 743859 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
3.428 € PLN 15.800 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
51.850 € PLN 239.000 PLN
Носивост 8910 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 570000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
25.820 € PLN 119.000 PLN
Носивост 14620 кг
Година 2015 Километража 530000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 9500000 км Сила
Полска, Drzonek
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 5781 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 536000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Носивост 20540 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 682000 км Сила
Полска, Kostrzyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13260 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 820000 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
32.110 € PLN 148.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 837925 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
26.010 € PLN 119.900 PLN
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 858000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
71.570 € PLN 329.900 PLN
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2019 Километража 499000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
28.640 € PLN 132.000 PLN
Носивост 10080 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 706000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
64.870 € PLN 299.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 368000 км Сила
Полска, Komorniki
Контактирајте го продавачот
83.900 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Komorniki
Контактирајте го продавачот
62.700 € PLN 289.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 368000 км Сила
Полска, Komorniki
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Komorniki
Контактирајте го продавачот
35.800 € PLN 165.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 810306 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
36.450 € PLN 168.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 767652 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
37.750 € PLN 174.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 770547 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
36.450 € PLN 168.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 786274 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
35.800 € PLN 165.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 858638 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
35.800 € PLN 165.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 868645 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
35.800 € PLN 165.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 803235 км Сила
Полска, Olsztyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се