Филтри -

Камиони фургони Scania од Естонија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони фургони Scania од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 13125 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 244369 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 572887 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Носивост 9300 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 586794 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Носивост 9300 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 586796 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 8722 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 319000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 27000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 699353 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 506252 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 427000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 7509 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 717000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 14210 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 1165462 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 15100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 357589 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 13960 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1566423 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 427000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 506000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Носивост 8575 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 425029 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 8550 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 548435 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 699000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 8722 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 319000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Носивост 7625 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 462300 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 6009 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 717000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 9377 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 307260 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 13570 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 1783245 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 622478 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 9377 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 307260 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража 912000 км Сила
Естонија, Tallinn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се