Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Норвешка

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 9480 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 394613 км Сила
Норвешка, Eikelandsosen
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Носивост 2025 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 185000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 238572 км Сила
Норвешка, Klæbu
Контактирајте го продавачот
25.100 €
Носивост 7795 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 236000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.100 €
Носивост 7795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.49 м³
Година 2014 Километража 235000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1920 кг
Година 2015 Километража 173846 км Сила
Норвешка, Tiller
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2490 кг
Година 1997 Километража 140000 км Сила
Норвешка, Bardu
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 9600 кг
Година 2017 Километража 404809 км Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 4820 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 298000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.200 €
Носивост 1965 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 45000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 9295 кг Зафатнина 51.98 м³
Година 2015 Километража 500000 км Сила
Норвешка, Hagan
Контактирајте го продавачот
21.600 €
Носивост 12825 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 416000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.300 €
Носивост 2235 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.91 м³
Година 2016 Километража 258000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Носивост 1845 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 450000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.800 €
Носивост 8205 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 516000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 1700 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 294000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 12.120 € NOK 141.000 NOK
Носивост 10006 кг
Година 2013 Километража 423571 км Сила
Норвешка, Skedsmokorset
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-07 Километража 555000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-07 Километража 430000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-11 Километража 395000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 2290 кг Евро Euro 3
Година 2000 Километража 155756 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-07 Километража 370000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-09 Километража 515000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
108.300 €
Носивост 14345 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 372555 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.600 €
Носивост 3765 кг Евро Euro 3 Зафатнина 23.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 232051 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се