Филтри -

Камиони фургони IVECO од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони фургони IVECO од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Сила
Романија, TIHAU
нови камион фургон IVECO IVECO Daily 35S18HA8 нови камион фургон IVECO IVECO Daily 35S18HA8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 12/2023 Километража 3 км Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година Километража 540000 км Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Година Километража 122000 км Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 3900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25 м³ Суспензија торзиона
Година 09/2017 Километража 143000 км Сила
Романија, Bucharest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се