Филтри -

Камиони фургони IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

53 огласа: Камиони фургони IVECO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Носивост 5395 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 333771 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 71500 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4890 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-05 Километража 401220 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4980 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-22 Километража 360333 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Носивост 4669 кг Евро Euro 6
Година 2018-11-01 Километража 465304 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Евро Euro 2
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 5265 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 628813 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2069 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 50800 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3187 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 83000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Buitenpost
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Носивост 4080 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 800319 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 156922 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10330 кг Евро Euro 3 Зафатнина 57.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 547248 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6570 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 284459 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Носивост 10675 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-09-05 Километража 176637 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 2590 кг Евро Euro 3 Зафатнина 36.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2003 Километража 232074 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 3940 кг Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 459417 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Носивост 4690 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 600521 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4400 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 341539 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2009 Километража 68000 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 405633 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 11500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 78959 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Носивост 14071 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 114225 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9650 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 801900 км Сила
Белгија, Kessel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се