Филтри -

Камиони фургони IFA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони IFA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон IFA W50
4
аукција 1.200 €
Година 1983-07 Километража 65850 км Сила 125 кс
Германија, Glinde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се