Филтри -

Изотермални камиони Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Изотермални камиони Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Носивост 6565 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 520325 км Сила
Полска, Częstochowa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 6525 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 321372 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Евро Euro 1 Зафатнина 5888 м³
Година 1980 Километража Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
66.300 € Без ДДВ
Носивост 13480 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 380000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 591400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.210 € PLN 103.000 PLN
Носивост 4134 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража 193491 км Сила
Полска, Lubasz
Контактирајте го продавачот
15.930 € PLN 67.770 PLN
Година 2012 Километража 376800 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
11.520 € PLN 49.000 PLN
Носивост 4955 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 1025000 км Сила
Полска, Niepołomice
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 7136 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 392168 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
18.750 € PLN 79.770 PLN
Носивост 7750 кг Зафатнина 38.81 м³
Година 2008 Километража 451000 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Евро Euro 1
Година 03/1992 Километража 458932 км Сила
Полска, Belsk Duzy
Контактирајте го продавачот
17.840 € PLN 75.900 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 862350 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
4.700 € PLN 20.000 PLN
Година 1998 Километража 115000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 2440 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.62 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 251612 км Сила
Полска, Garwolin
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи