Филтри -

Изотермални камиони MAN од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Изотермални камиони MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 523000 км Сила
Полска, Dolsk
Контактирајте го продавачот
49.100 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.090 € PLN 152.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 340000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
33.600 € Без ДДВ
Носивост 5875 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 280000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2017 Километража 830000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
34.400 € PLN 149.000 PLN
Носивост 6107 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 540000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 9665 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.11 м³
Година 2012 Километража 981000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
27.170 € PLN 117.700 PLN
Година 2014 Километража 343360 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
13.390 € PLN 58.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 720000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
36.710 € PLN 159.000 PLN
Зафатнина 48.29 м³
Година 03/2015 Километража 549000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
25.160 € PLN 109.000 PLN
Носивост 7800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 578000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
43.700 € Без ДДВ
Носивост 15670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 657601 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Носивост 9560 кг Зафатнина 46.86 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 416008 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
3.924 € PLN 17.000 PLN
Година 06/2002 Километража 579008 км Сила
Полска, NIEGOWA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се