Филтри -

Изотермални камиони Hino

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Изотермални камиони Hino

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Изотермални камиони"

Контактирајте го продавачот
7.990 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2010 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 7820 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 795886 км Сила
Полска, Sierakowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.36 м³
Година 06/2007 Километража 300000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Носивост 14050 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2011 Километража 820000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.950 € Без ДДВ
Носивост 12677 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 641719 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2004 Километража 634425 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 7520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2007 Километража 528 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³
Година 2001 Километража 817000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 376278 км Сила
Полска, Trzebieszów
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Носивост 8260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 806928 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 36.66 м³
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
46.700 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 881000 км Сила
Украина, Khust
Контактирајте го продавачот
14.350 €
Носивост 7800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.39 м³
Година 08/2012 Километража 559000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 3661 кг Евро Euro 6
Година 11/2016 Километража 465750 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Носивост 9820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 798119 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 07/1998 Километража Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи