Филтри -

Автобуси Ford

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Автобуси Ford

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
78.529 € Со вклучен ДДВ
Школскиот автобус
Седишта 22
Година 1983-10-05 Сила Евро Euro 1
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Туристички автобус
Седишта 18
Година 05/2015 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.850 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 18
Година 2017-06 Сила Евро Euro 6
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 18
Година 2018-09 Сила Евро Euro 6
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 21
Година 04/2016 Сила Евро
Полска, Stawiguda
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 16 Број на врати 2
Година 2007 Сила Евро Euro 3
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
27.310 € PLN 118.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 18
Година 2016 Сила Евро Euro 5
Полска, Sosnowiec
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 18
Година 2021-08 Сила Евро Euro 6
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.850 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 18
Година 2020-08 Сила Евро Euro 6
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Школскиот автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 16 Број на врати 2
Година 2007 Сила Евро Euro 3
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
35.600 €
Приградски автобус
Седишта 18 Број на врати 5
Година 02/2017 Сила Евро
Украина, Супрунівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 18 Број на врати 1
Година 01/2024 Сила Евро Euro 6
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Суспензија торзиона
Година 2000 Сила Евро Euro 2
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 18
Година 2019-12 Сила Евро Euro 6
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Туристички автобус
Седишта 17
Година 07/2004 Сила Евро Euro 3
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автобус за живеење
Година 2004 Сила Евро
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 15+2+1
Година 06/2014 Сила Евро Euro 6
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
22.370 € HUF 8.888.000 HUF
Туристички автобус
Седишта 18
Година 05/2016 Сила Евро Euro 6
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Друг автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Година 06/2002 Сила Евро Euro 3
Холандија, Meerkerk (A27, exit 25)
Контактирајте го продавачот
35.550 € UAH 1.550.000 UAH
Друг автобус
Седишта 15
Година Сила Евро
Украина, м. Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи