Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ Euro 3

Резултати од пребарување: 566 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MERCEDES-BENZ: 566 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија MERCEDES-BENZ 2644 6x4
14
15.800 € USD ≈ 17.370 US$
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 994000 км Сила 440 кс
Словачка, Komárno
камион кипер MERCEDES-BENZ ACTROS 2635
9
ВИДЕО
21.500 € USD ≈ 23.630 US$
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=10.26 м³
Година 2001 Километража 525000 км Сила 350 кс
Словенија, Gomilsko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MERCEDES-BENZ ACTROS 2635
9
ВИДЕО
21.800 € USD ≈ 23.960 US$
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=10.26 м³
Година 2002 Километража 555000 км Сила 350 кс
Словенија, Gomilsko
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 3228
16
19.900 € USD ≈ 21.870 US$
Камион кипер
Носивост 18550 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 710000 км Сила 320 кс
Турција, Istanbul
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Actros 2546+КРАН 16,90м
17
30.166,68 € USD ≈ 33.160 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 25000 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 562000 км Сила 460 кс
Бугарија, Пловдив
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 3243
17
25.513,86 € USD ≈ 28.040 US$
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 535000 км Сила 430 кс
Бугарија, Пловдив
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Actros 2543
7
21.500 € USD ≈ 23.630 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-01-01 Километража 22000 км Сила 430 кс
Бугарија
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1833 + приколка со церада
13
12.900 € USD ≈ 14.180 US$
Камион со церада
Носивост 26000 кг Евро Euro 3
Година 04/2006 Километража 612000 км Сила
Словачка, Levice
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1528
15
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 5700 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=68.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 312261 км Сила 280 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ACTROS 2536 6x2 cisterna na LPG/plyn ADR, E 3, poloautomat,
11
22.900 € USD ≈ 25.170 US$
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³
Година 6/2003 Километража 964826 км Сила
Словачка, Levice
камион со завеса MERCEDES-BENZ Atego 1518 L
29
5.500 € USD ≈ 6.045 US$
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 400000 км Сила 180 кс
Словачка, Senec
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Actros 1843 Brücke Mit Kran
16
24.360 € CHF USD 26.000 CHF ≈ 26.770 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 6850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-07-24 Километража 565243 км Сила 430 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1218 ATEGO
56
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина V=28.58 м³
Година 10/2004 Километража Сила
Грција
камион за сладолед MERCEDES-BENZ 918 L
41
цена на барање
Камион за сладолед
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион-контејнер MERCEDES-BENZ Axor
4
7.800 € USD ≈ 8.573 US$
Камион-контејнер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 887927 км Сила 428 кс
Словенија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 566 огласа
Прикажи
Претплати се