Камиони FORD од Италија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FORD од Италија: 13 огласа
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=4.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-03 Километража 156433 км Сила 116 кс
Италија, Carrè
Камион кипер
Носивост 1240 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 100000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 12.800 ≈ US$ 14.456
Камион со рамна платформа
Носивост 1200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10 Километража 188000 км Сила 155 кс
Италија, Carmagnola ( To )
€ 3.900 ≈ US$ 4.405
Камион завеса
Носивост 1450 кг Зафатнина V=12.56 м³
Година 2002-03 Километража 180205 км Сила
Италија, Torino - TO
€ 6.500 ≈ US$ 7.341
Камион фургон
Носивост 700 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=20.21 м³
Година 2006-12 Километража 237553 км Сила 101 кс
Италија, Torino - TO
€ 5.900 ≈ US$ 6.663
Камион кипер
Носивост 900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 180000 км Сила
Италија, Macerata
Камион кипер
Носивост 1240 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 87000 км Сила 100 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
€ 4.500 ≈ US$ 5.082
Камион со церада
Година 2010 Километража 225000 км Сила
Италија, Rimini
€ 4.500 ≈ US$ 5.082
Камион со церада
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 302000 км Сила 120 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Камион кипер
Носивост 1100 кг
Година 2001 Километража 262705 км Сила 89.73 кс
Италија, Tortolì
Камион со рамна платформа
Носивост 1520 кг
Година 02/2002 Километража 299000 км Сила
Италија, Brescia
€ 2.500 ≈ US$ 2.823
Камион фургон
Носивост 1300 кг Евро Euro 3
Година 2006-05 Километража 146000 км Сила 137 кс
Италија, Torino - TO
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 74000 км Сила 125 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Омилени : 0 Споредба : 0