Камиони FORD од Германија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FORD од Германија: 18 огласа
€ 14.900 ≈ US$ 17.573
Камион кипер
Носивост 1160 кг Евро Euro 5
Година 2012-02 Километража 95000 км Сила 100 кс
Германија, Langenfeld
€ 4.500 ≈ US$ 5.307
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2010-07 Километража 252144 км Сила 116 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
€ 7.500 ≈ US$ 8.845
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=10.57 м³
Година 2006-04 Километража 154493 км Сила 89.73 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
€ 21.007,56 ≈ US$ 24.776
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина V=19.45 м³
Година 2016-04 Километража 37000 км Сила 125 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 19.747,90 ≈ US$ 23.291
Камион кипер
Носивост 1150 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=2.61 м³
Година 2015-12 Километража 12900 км Сила 125 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 5.600 ≈ US$ 6.605
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 174746 км Сила 89.73 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
€ 7.500 ≈ US$ 8.845
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=10.57 м³
Година 2005-12 Километража 135185 км Сила 89.73 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
€ 20.042,02 ≈ US$ 23.638
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина V=19.45 м³
Година 2014-12 Километража 39000 км Сила 155 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 18.067,23 ≈ US$ 21.308
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина V=19.45 м³
Година 2013-12 Километража 38000 км Сила 155 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 6.300 ≈ US$ 7.430
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=10.57 м³
Година 2006-04 Километража 161450 км Сила 89.73 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
€ 38.200 ≈ US$ 45.053
Продавница на камион
Носивост 3500 кг
Година 2014-01 Километража 66175 км Сила 74 кс
Германија, Saarbrücken
€ 57.000 ≈ US$ 67.226
Продавница на камион
Година 2018 Километража Сила
Германија, Saarbrücken
€ 17.310,92 ≈ US$ 20.416
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2014-09 Километража 54000 км Сила 155 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 18.991,60 ≈ US$ 22.399
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина V=19.45 м³
Година 2014-12 Километража 46000 км Сила 155 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 15.420,17 ≈ US$ 18.187
Камион кипер
Носивост 1150 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=2.61 м³
Година 2013-03 Километража 28000 км Сила 125 кс
Германија, Mönchengladbach
Омилени : 0 Споредба : 0