Камиони FORD од Чешка Република

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FORD од Чешка Република: 15 огласа
€ 5.600 ≈ US$ 6.605
Камион фургон
Година 2007-12 Километража 303000 км Сила 101 кс
Чехија, Praha 8
€ 8.700 ≈ US$ 10.261
Камион фургон
Година 2011 Километража 389010 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
€ 5.000 ≈ US$ 5.897
Изотермичен камион
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Bohumín
€ 8.800 ≈ US$ 10.379
Камион завеса
Зафатнина V=19.95 м³
Година 2008-10 Километража 275000 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 8
€ 8.000 ≈ US$ 9.435
Камион со церада
Зафатнина V=18.49 м³
Година 2011-02 Километража 655000 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 8
€ 6.500 ≈ US$ 7.666
Камион-ладилник
Носивост 600 кг
Година 2012-03 Километража 355000 км Сила 85.65 кс
Чехија, BRNO Líšeň
€ 2.200 ≈ US$ 2.595
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=2.8 м³
Година 2004-05 Километража 481000 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 8
€ 6.000 ≈ US$ 7.076
Камион фургон
Зафатнина V=18.94 м³
Година 2008-03 Километража 236000 км Сила 140 кс
Чехија, BRNO Líšeň
€ 7.200 ≈ US$ 8.492
Камион фургон
Зафатнина V=17.31 м³
Година 2007-04 Километража 462000 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 8
€ 2.390 ≈ US$ 2.819
Камион со рамна платформа
Година 2001-06 Километража 330247 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 7.600 ≈ US$ 8.963
Камион фургон
Зафатнина V=15.26 м³
Година 2003-05 Километража 283000 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 8
€ 11.600 ≈ US$ 13.681
Камион-ладилник
Зафатнина V=14.13 м³
Година 2014-08 Километража 418000 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 8
€ 12.800 ≈ US$ 15.096
Камион-ладилник
Зафатнина V=14.13 м³
Година 2014-05 Километража 352000 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 8
€ 4.085 ≈ US$ 4.818
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 271200 км Сила 101 кс
Чехија, Třebechovice pod Orebem
€ 13.600 ≈ US$ 16.040
Камион кипер
Зафатнина V=2.53 м³
Година 2012-03 Километража 178000 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 8
Омилени : 0 Споредба : 0