Филтри -

Камиони за транспорт на возила Scania од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони за транспорт на возила Scania од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила Scania P410 камион за транспорт на возила Scania P410 камион за транспорт на возила Scania P410
3
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 11/2016 Километража 930000 км Сила
Полска, Bełchatów
камион за транспорт на возила Scania P450 камион за транспорт на возила Scania P450 камион за транспорт на возила Scania P450
3
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 03/2019 Километража 630000 км Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-30 Километража 505000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
23.950 € PLN 110.000 PLN
Носивост 15600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 908000 км Сила
Полска, Piaski
камион за транспорт на возила Scania P410 камион за транспорт на возила Scania P410 камион за транспорт на возила Scania P410
3
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел 1.23
Година 2016 Километража 1098650 км Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2017 Километража 1022580 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Полска, Niegów
Контактирајте го продавачот
88.890 €
Носивост 40000 кг
Година 2015 Километража 800000 км Сила
Полска, Kielce/Łagów
Контактирајте го продавачот
38.888 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 03/2013 Километража 672218 км Сила
Полска, Chełm
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се