Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила IVECO од Холандија: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2305 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 227920 км Сила 177 кс
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 388747 км Сила 252 кс
Холандија, Lienden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.950 € Без ДДВ
Носивост 9110 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 483833 км Сила 460 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 6660 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-10-15 Километража 940237 км Сила 450 кс
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.400 € Без ДДВ
Носивост 884 кг Евро Euro 6
Година 2018-03-23 Километража 77456 км Сила 160 кс
Холандија, Veghel
BAS Vans
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел TEVOR
Година 10/2016 Километража 300147 км Сила 125 kW
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
52.950 € Без ДДВ
Носивост 8620 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 536321 км Сила 480 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 7280 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 341984 км Сила 182 кс
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 845 кг Евро Euro 5
Година 01/2021 Километража 120672 км Сила 150 кс
Холандија, Veghel
BAS Vans
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.950 € Без ДДВ
Носивост 9110 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 505340 км Сила 460 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
57.950 € Без ДДВ
Носивост 12275 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 612287 км Сила 500 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 3220 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02-07 Километража 548433 км Сила 218 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 5420 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-15 Километража 553080 км Сила 252 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Носивост 3640 кг Евро Euro 6
Година 2017-10-26 Километража 102241 км Сила 179 кс
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 1175 кг
Година 2022-05-06 Километража 250 км Сила 207 кс
Холандија, Almelo
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се